Multiple pockets for the storage of tools and grilling essentials. Complies with CPSIA, Prop 65. 30″ H x 24.5″ L
SKU: SSDFA-MHXLC
Item Number: 3792
Setup charge: $110.00
Packaging: Bulk
Price from: $27.98
Multiple pockets for the storage of tools and grilling essentials. Complies with CPSIA, Prop 65. 30″ H x 24.5″ L
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $38.87 | $33.34 | $29.10 | $27.98 |
Multiple pockets for the storage of tools and grilling essentials. Complies with CPSIA, Prop 65. 30″ H x 24.5″ L
SKU: SSDFA-MHXLC
Item Number: 3792
Setup charge: $110.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Screen printed, Heat transfer, Embroidery |
|---|---|
| Product dimensions | 30" H x 24.5" L |
| Imprint area | 9" W x 8" H on print Front Top Panel Center |
| Second imprint area | 5" W x 2" H on embroider Front Top Panel Center |
| Made in | BD |
| Production time | Please inquire or 1 to 3 working days for rush service |
| Theme | Camping, Cooking, Gift, July 4th, Outdoors |
| Color | Dune Natural |
| Products ships from ZIP | 01843 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.