Lightweight and incredibly packable, perfect for a hike or as an extra bag to pack for travel. Complies with CPSIA, Prop 65. 6″ W x 19″ H x 13″ L
SKU: ZNGNE-MBYLG
Item Number: 5315
Setup charge: $110.00
Packaging: Bulk
Price from: $32.98
Lightweight and incredibly packable, perfect for a hike or as an extra bag to pack for travel. Complies with CPSIA, Prop 65. 6″ W x 19″ H x 13″ L
| Quantity | 20+ | 50+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $45.81 | $39.29 | $34.30 | $32.98 |
Lightweight and incredibly packable, perfect for a hike or as an extra bag to pack for travel. Complies with CPSIA, Prop 65. 6″ W x 19″ H x 13″ L
SKU: ZNGNE-MBYLG
Item Number: 5315
Setup charge: $110.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Screen printed, Heat transfer |
|---|---|
| Product dimensions | 6" W x 19" H x 13" L |
| Imprint area | 5.5" W x 7" H on print Front Pocket Center |
| Second imprint area | 5.5" W x 2.5" H on print Front Pocket Upper Center |
| Made in | VN |
| Production time | Please inquire or 1 to 3 working days for rush service |
| Color | Black |
| Products ships from ZIP | 01843 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.