This lightweight duffel is packable and portable for travel convenience. Complies with CPSIA, Prop 65. 10″ W x 12″ H x 21″ L
SKU: ZPFNG-UDFDA
Item Number: 4258
Setup charge: $110.00
Packaging: Bulk
Price from: $32.98
This lightweight duffel is packable and portable for travel convenience. Complies with CPSIA, Prop 65. 10″ W x 12″ H x 21″ L
| Quantity | 20+ | 50+ | 100+ | 300+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $45.81 | $39.29 | $34.30 | $32.98 |
This lightweight duffel is packable and portable for travel convenience. Complies with CPSIA, Prop 65. 10″ W x 12″ H x 21″ L
SKU: ZPFNG-UDFDA
Item Number: 4258
Setup charge: $110.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Screen printed, Heat transfer, Embroidery |
|---|---|
| Product dimensions | 10" W x 12" H x 21" L |
| Imprint area | 7" W x 5" H on print Front Pocket Center |
| Second imprint area | 4" W x 2" H on embroider Front Pocket Center |
| Made in | CN |
| Production time | Please inquire or 1 to 3 working days for rush service |
| Color | Black |
| Products ships from ZIP | 01843 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.