Heritage Supply Tanner Travel Duffel. Complies with CPSIA, Prop 65. 13″ W x 12.5″ H x 22″ L
SKU: YUYEJ-LPOJZ
Item Number: 4095
Setup charge: $110.00
Packaging: Bulk
Price from: $86.23
Heritage Supply Tanner Travel Duffel. Complies with CPSIA, Prop 65. 13″ W x 12.5″ H x 22″ L
| Quantity | 24+ |
|---|---|
| Price (each) | $86.23 |
Heritage Supply Tanner Travel Duffel. Complies with CPSIA, Prop 65. 13″ W x 12.5″ H x 22″ L
SKU: YUYEJ-LPOJZ
Item Number: 4095
Setup charge: $110.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Screen printed, Embroidery |
|---|---|
| Product dimensions | 13" W x 12.5" H x 22" L |
| Imprint area | 9" W x 3" H on print Front Pocket Center |
| Second imprint area | 4" W x 1.75" H on embroider Front Pocket Center |
| Made in | CN |
| Production time | Please inquire or 1 to 3 working days for rush service |
| Color | Charcoal Heather Black Gray |
| Products ships from ZIP | 01843 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.