Unwind and flow in the studio with this yoga mat and bag bundle. Complies with CPSIA, Prop 65. 6″ W x 30.5″ H x 8.5″ L
SKU: ITFMI-PCCWC
Item Number: 101401-001
Setup charge: $70.00
Packaging: Bulk
Price from: $59.98
Unwind and flow in the studio with this yoga mat and bag bundle. Complies with CPSIA, Prop 65. 6″ W x 30.5″ H x 8.5″ L
| Quantity | 12+ | 25+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $83.32 | $71.46 | $62.38 | $59.98 |
Unwind and flow in the studio with this yoga mat and bag bundle. Complies with CPSIA, Prop 65. 6″ W x 30.5″ H x 8.5″ L
SKU: ITFMI-PCCWC
Item Number: 101401-001
Setup charge: $70.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Screen printed, Laser engraved, Heat transfer, Emb |
|---|---|
| Product dimensions | 6" W x 30.5" H x 8.5" L |
| Imprint area | 3" W x 8" H on print Front Pocket Center |
| Second imprint area | 3" Diameter on embroider Front pocket upper center |
| Made in | CN |
| Production time | Please inquire |
| Theme | Fitness |
| Color | Black |
| Products ships from ZIP | 01843 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.