Durable drop bottom wheeled duffel for easy travel. Complies with CPSIA, Prop 65. 17.5″ W x 14.5″ H x 32″ L
SKU: PQBHD-RRZDB
Item Number: 100161-001
Setup charge: $110.00
Packaging: Bulk
BrandedItems – Authorized Distributor for Gemline Promotional Products
Hartmann Reserve Carry-On - Midnight Navy
Price from: $706.07
Price from: $154.98
Durable drop bottom wheeled duffel for easy travel. Complies with CPSIA, Prop 65. 17.5″ W x 14.5″ H x 32″ L
| Quantity | 6+ | 25+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $233.22 | $200.01 | $161.18 | $154.98 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Durable drop bottom wheeled duffel for easy travel. Complies with CPSIA, Prop 65. 17.5″ W x 14.5″ H x 32″ L
SKU: PQBHD-RRZDB
Item Number: 100161-001
Setup charge: $110.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Screen printed, Heat transfer, Embroidery |
|---|---|
| Product dimensions | 17.5" W x 14.5" H x 32" L |
| Imprint area | 8" W x 1.75" H on print Back Panel |
| Second imprint area | 4" W x 1.5" H on embroider Back Panel |
| Made in | KH |
| Production time | Please inquire |
| Theme | Travel |
| Color | Black |
| Products ships from ZIP | 01843 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express