A sweet thank you and the perfect promotion. Contents: Berry Nut Mix, Brownie Cookies. Food Net Weight: 4.4 oz. Complies with CPSIA, Prop 65. 8.25″ L
SKU: FOFJI-TTAKA
Item Number: 101366-101
Setup charge: $110.00
Packaging: Bulk
Price from: $11.00
A sweet thank you and the perfect promotion. Contents: Berry Nut Mix, Brownie Cookies. Food Net Weight: 4.4 oz. Complies with CPSIA, Prop 65. 8.25″ L
| Quantity | 50+ | 100+ | 300+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $12.02 | $11.67 | $11.33 | $11.00 |
A sweet thank you and the perfect promotion. Contents: Berry Nut Mix, Brownie Cookies. Food Net Weight: 4.4 oz. Complies with CPSIA, Prop 65. 8.25″ L
SKU: FOFJI-TTAKA
Item Number: 101366-101
Setup charge: $110.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Screen printed, Heat transfer, Embroidery |
|---|---|
| Product dimensions | 8.25" L |
| Imprint area | 2.5" W x 1.5" H on print Front Panel Lower Right Corner |
| Second imprint area | 3" W x 2" H on embroider Front Panel Center |
| Made in | CN |
| Production time | Please inquire |
| Theme | Eating, Gift |
| Color | Natural |
| Products ships from ZIP | 01843 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.