The ultimate business bag for today’s road warrior. Complies with CPSIA, Prop 65. 5″ W x 11″ H x 15.5″ L
SKU: MMCLD-LPLXN
Item Number: 6418
Setup charge: $110.00
Packaging: Bulk
Price from: $89.98
The ultimate business bag for today’s road warrior. Complies with CPSIA, Prop 65. 5″ W x 11″ H x 15.5″ L
| Quantity | 12+ | 25+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $125.00 | $107.20 | $93.59 | $89.98 |
The ultimate business bag for today’s road warrior. Complies with CPSIA, Prop 65. 5″ W x 11″ H x 15.5″ L
SKU: MMCLD-LPLXN
Item Number: 6418
Setup charge: $110.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Screen printed, Embroidery |
|---|---|
| Product dimensions | 5" W x 11" H x 15.5" L |
| Imprint area | 8" W x 4" H on print Front Pocket Center |
| Second imprint area | 4" Diameter on embroider Front pocket center |
| Made in | CN |
| Production time | Please inquire |
| Color | Black |
| Products ships from ZIP | 01843 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.